
Meer over het boek
Tým hlúpostiam o nirváne a nekonečnom šťastí so slobodnou tržnou ekonomikou veria už len nevzdelaní muži a duševne choré emancipované ženy... OSN je úhlavný nepriateľ Slovanov!!! Súčasné princípy Západnej ekonomiky určite zničia túto planétu. Asi až 95 % ľudskej populácie (ale určite nie slovanská genetika haploskupina R1a...) sú podľa ruského analytika Pjakina duchovne len ,,zvieratá a bioroboti/zombí,,. Súhlasím. A čo s tými Pjakinovými ,,ľudskými démonmi,, materialistami a tržnými podnikateľmi? V mojej knihe OS ich ja označujem ako psychopatov... Ako eliminovať a ekonomicky ovládnuť týchto až 95 % ,,zvierat, zombí a ich psychopatov,,?? Ako zmeniť súčasnú ,,Západnú duševne chorú,, ekonomiku od živočíšneho primitivizmu slobodnej tržnej (katastrofickej) ekonomiky na ekonomiku ,,normálnu,,?
Een boek kopen
Slobodná tržná ekonomika je katastrofa, Pavol Peter Kysucký
- Taal
- Jaar van publicatie
- 2021
- product-detail.submit-box.info.binding
- (Paperback)
Betaalmethoden
Nog niemand heeft beoordeeld.
- Titel
- Slobodná tržná ekonomika je katastrofa
- Taal
- Slowaaks
- Auteurs
- Pavol Peter Kysucký
- Jaar van publicatie
- 2021
- Formaat
- Paperback
- Aantal pagina's
- 259
- ISBN10
- 8097328941
- ISBN13
- 9788097328948
- Reeks
- Aantekening
- Tým hlúpostiam o nirváne a nekonečnom šťastí so slobodnou tržnou ekonomikou veria už len nevzdelaní muži a duševne choré emancipované ženy... OSN je úhlavný nepriateľ Slovanov!!! Súčasné princípy Západnej ekonomiky určite zničia túto planétu. Asi až 95 % ľudskej populácie (ale určite nie slovanská genetika haploskupina R1a...) sú podľa ruského analytika Pjakina duchovne len ,,zvieratá a bioroboti/zombí,,. Súhlasím. A čo s tými Pjakinovými ,,ľudskými démonmi,, materialistami a tržnými podnikateľmi? V mojej knihe OS ich ja označujem ako psychopatov... Ako eliminovať a ekonomicky ovládnuť týchto až 95 % ,,zvierat, zombí a ich psychopatov,,?? Ako zmeniť súčasnú ,,Západnú duševne chorú,, ekonomiku od živočíšneho primitivizmu slobodnej tržnej (katastrofickej) ekonomiky na ekonomiku ,,normálnu,,?