Bookbot

Co z tą Polską?

Auteurs

Boekbeoordeling

Parameters

  • 242bladzijden
  • 9 uur lezen

Meer over het boek

Bardzo emocjonalna, napisana z pasją i wielkim zaangażowaniem osobistym, poruszająca książka znanego dziennikarza telewizyjnego. Pisząc z potrzeby serca, a kierując się rozumem, Tomasz Lis analizuje obecną sytuacji Polski. Próbuje m.in. odpowiedzieć na jakie spustoszenia moralne poczyniły w nas zabory, wojna, system totalitarny; ile w nas tkwi jeszcze komunistycznych pozostałości; co się stało z naszym krajem w ostatniej dekadzie; dlaczego nasza klasa polityczna jest w stanie rozkładu; czy musimy być bezsilnymi obserwatorami powiększania się dystansu między niewielką grupą dobrze wykształconych uczniów i studentów i pozostałą częścią młodej generacji, która już na starcie przegrywa swoje życiowe szanse; czy nasze media przeżywają okres świetności, czy też degrengolady.

We hebben in totaal boeken Co z tą Polską? (2003) op voorraad.

Een boek kopen

Co z tą Polską?, Tomasz Lis

Taal
Jaar van publicatie
2003
product-detail.submit-box.info.binding
(Paperback),
Staat van het boek
Goed
Prijs
€ 10,49

Betaalmethoden

2,9
Oké
47 Beoordelingen

We missen je recensie hier.

Titel
Co z tą Polską?
Auteurs
Tomasz Lis
Jaar van publicatie
2003
Formaat
Paperback
Aantal pagina's
242
ISBN10
8389217449
ISBN13
9788389217448
Reeks
Beoordeling
2,9 van 5
Aantekening
Bardzo emocjonalna, napisana z pasją i wielkim zaangażowaniem osobistym, poruszająca książka znanego dziennikarza telewizyjnego. Pisząc z potrzeby serca, a kierując się rozumem, Tomasz Lis analizuje obecną sytuacji Polski. Próbuje m.in. odpowiedzieć na jakie spustoszenia moralne poczyniły w nas zabory, wojna, system totalitarny; ile w nas tkwi jeszcze komunistycznych pozostałości; co się stało z naszym krajem w ostatniej dekadzie; dlaczego nasza klasa polityczna jest w stanie rozkładu; czy musimy być bezsilnymi obserwatorami powiększania się dystansu między niewielką grupą dobrze wykształconych uczniów i studentów i pozostałą częścią młodej generacji, która już na starcie przegrywa swoje życiowe szanse; czy nasze media przeżywają okres świetności, czy też degrengolady.