Bookbot

Будет больно. Budet bolno

Auteurs

Boekbeoordeling

Meer over het boek

Добро пожаловать в мир 97-часовых рабочих недель, decyzji ratujących życie oraz nieustannego tsunami płynów ustrojowych. Pożegnaj się z bliskimi i przyjaciółmi, wkrótce staniesz się lekarzem stażystą! Książka komika i byłego lekarza Adama Kaya, spisywana potajemnie po niekończących się dyżurach, bezsennych nocach i przepracowanych weekendach, to szczery opis jego walki na pierwszej linii frontu brytyjskiej służby zdrowia. Z zabawnych, przerażających i wzruszających zapisków dowiesz się wszystkiego, co chciałeś wiedzieć (i czego wolałbyś nie wiedzieć) o życiu lekarzy na oddziale i poza nim. Uwaga! Lektura może pozostawić blizny! To niesłychanie zabawna i rozdzierająco smutna opowieść, która sprawi, że będziesz się śmiać, płakać i znów śmiać. Kay ma poczucie humoru ostre jak skalpel, a jego diagnozy są gorzkie. Równocześnie śmieszy i chwyta za serce. Czytając te zapiski, równie często śmiałem się, co płakałem. Adam stworzył wspaniałą narrację, a to naprawdę błyskotliwa książka.

Een boek kopen

Будет больно. Budet bolno, Adam Kay

Taal
Jaar van publicatie
2019
product-detail.submit-box.info.binding
(Hardcover)
Zodra we het ontdekt hebben, sturen we een e-mail.

Betaalmethoden

4,5
Zeer goed
2250 Beoordelingen

We missen je recensie hier.

Titel
Будет больно. Budet bolno
Taal
Russisch
Auteurs
Adam Kay
Uitgever
Eksmo
Jaar van publicatie
2019
Formaat
Hardcover
ISBN10
5040915756
ISBN13
9785040915750
Reeks
Eerste editie
2017
Oorspronkelijke titel
This is Going to Hurt: Secret Diaries of a Junior Doctor
Beoordeling
4,45 van 5
Aantekening
Добро пожаловать в мир 97-часовых рабочих недель, decyzji ratujących życie oraz nieustannego tsunami płynów ustrojowych. Pożegnaj się z bliskimi i przyjaciółmi, wkrótce staniesz się lekarzem stażystą! Książka komika i byłego lekarza Adama Kaya, spisywana potajemnie po niekończących się dyżurach, bezsennych nocach i przepracowanych weekendach, to szczery opis jego walki na pierwszej linii frontu brytyjskiej służby zdrowia. Z zabawnych, przerażających i wzruszających zapisków dowiesz się wszystkiego, co chciałeś wiedzieć (i czego wolałbyś nie wiedzieć) o życiu lekarzy na oddziale i poza nim. Uwaga! Lektura może pozostawić blizny! To niesłychanie zabawna i rozdzierająco smutna opowieść, która sprawi, że będziesz się śmiać, płakać i znów śmiać. Kay ma poczucie humoru ostre jak skalpel, a jego diagnozy są gorzkie. Równocześnie śmieszy i chwyta za serce. Czytając te zapiski, równie często śmiałem się, co płakałem. Adam stworzył wspaniałą narrację, a to naprawdę błyskotliwa książka.